از تمام ظرفیت ها و امکانات در جهت توسعه، پیشرفت و آبادانی استان استفاده خواهیم کرد.

مهندس تبادار در آیین تکریم و معارفه استانداران قدیم و جدید فارس :
تمام ظرفیت ها را در جهت عمران و توسعه فارس به کار خواهیم گرفت/ظرفیت حضور جوانان و زنان در عرصه های مختلف را افزایش خواهیم داد/شناسایی مشکلات و کاستی های استان را به عنوان یک اولویت مهم دنبال خواهیم کرد
به گزارش اداره کل روابط عمومی  و امور بین الملل استانداری فارس، مهندس اسماعیل تبادار در نشست شورای اداری استان فارس و آیین تکریم و معارفه استانداران قدیم و جدید این استان که با حضور وزیر کشور در شیراز برگزار شد افزود: از جمله این ظرفیت ها، فعالان بخش خصوصی و ظرفیت های مردمی است که خواهیم کوشید تا از این ظرفیت ها نیز نهایت بهره را ببریم.
وی ادامه داد: به عنوان نماینده عالی دولت در استان فارس با عزمی راسخ و دلی لبریز از خدمت، در مسیر رونق تولید و افزایش حضور و مشارکت جوانان و زنان و رشد همه جانبه استان گام برخواهم داشت.
مهندس تبادار، ضمن قدردانی از اقدامات و فعالیت های مهندس افشانی استاندار پیشین فارس تصریح کرد: حرکت در مسیر توسعه و دستیابی به اهداف تنها در سایه وحدت، همدلی و همراهی محقق خواهد شد و مشتاقانه در این راه قدم برخواهم داشت و باور دارم که تمام موفقیت ها تنها با حُسن تدبیر و ایثار کارگزاران به دست می آید.
استاندار فارس ادامه داد: به رغم تلاش های ارزنده ای که طی سال های گذشته و خصوصا چهار سال اخیر در استان فارس انجام گرفته اما هنوز در برخی نقاط استان مشکلات و کاستی هایی وجود دارد که شناسایی و پیگیری این مشکلات را به عنوان یک اولویت مهم در دستور کار قرار خواهیم داد.
وی، حمل و نقل را از مهمترین مولفه های توسعه برشمرد و افزود: در استان فارس طی سال های اخیر اقدامات خوبی در زمینه بهبود زیرساخت های حمل و نقل و توسعه راهها انجام گرفته اما برای اینکه به وضعیت مطلوب در حوزه راهها برسد نیاز به احداث یک هزار و 800 کیلومتر آزادراه در این استان احساس می شود که این را نیز با جدیت دنبال خواهیم کرد.
مهندس تبادار اضافه کرد: در حوزه گردشگری نیز شرایط اقلیمی، فرهنگی، مذهبی و تاریخی فارس، وجود حرم مطهر شاهچراغ (ع) و آرامگاه مفاخر و بزرگانی همچون حافظ و سعدی و همچنین توانمندی ها  ظرفیت های بهداشتی و درمانی این استان، همه و همه شرایطی را ایجاد کرده اند تا بتوان از این ظرفیت ها در جهت توسعه همه جانبه استان استفاده کرد.
استاندار فارس ادامه داد: با نگاهی کوتاه به انتخابات 29 اردیبهشت و حضور پرشور مردم این استان در آن انتخابات و رای قاطع به دکتر روحانی می توان دریافت که مردم این استان نیز همانند مردم سایر نقاط کشور دولت تدبیر و امید و برنامه های آنرا قبول داشته و به آینده ای بهتر امیدوار هستند.
در این آیین مهندس اسماعیل تبادار به عنوان استاندار جدید فارس معرفی و از تلاش ها و اقدامات مهندس سید محمد علی افشانی تقدیر شد.

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *