بازدید مدیران سازمان همیاری استان قم از غرفه سازمان همیاری فارس در نمایشگاه الکامپ

1 (1)اعضا و مدیران سازمان همیاری شهرداری های استان قم در طی بازدید از نمایشگاه الکامپ، از غرفه مشترک تجارت الکترونیک پارسیان و سازمان همیاری شهرداری های استان فارس، واقع در سالن 38 نمایشگاه بازدید کردند.

 

به گزارش روابط عمومی سازمان همیاری شیراز، همزمان با سومین روز برگزاری نمایشگاه الکامپ 2016، اعضا و مدیران سازمان همیاری شهرداری های استان قم، ضمن بازدید از غرفه سازمان همیاری های فارس در این نمایشگاه، در جریان سرویس ها و خدمات جدید این سازمان  قرار گرفتند.

طی این بازدید، شهرام پناهی، مدیر حقوقی سازمان همیاری فارس با ارائه گزارشی از عملکرد pecpay (کیف پول عمومی آفلاین) و خدمات آن نظیر cpay (سیستم پرداخت یکپارچه خودرو)، نسبت به تشریح سرویس ها و خدمات نوین شرکت آتی شهر هوشمند ایرانیان وابسته به این سازمان در حوزه پرداخت های الکترونیک و مخصوصا ارایه سرویس های متنوع اقدام نمود.

قابل ذکر است در این خصوص بحث همکاری های مشترک در حوزه حمل و نقل ترافیک، پرداخت های شهری؛ در حوزه های تاکسی، اتوبوس، مترو، پارک های حاشیه ای، پارکینگ های این استان و تعاملات بازرگانی مورد گفت و گوی مدیران ارشد این دو سازمان بود.

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *