با حکم استاندار سرپرست شهرداری مرودشت منصوب شد

به گزارش روابط عمومی سازمان همیاری شهرداری های استان فارس به نقل از پایگاه اطلاع رسانی شهرداری مرودشت، آیین معارفه  حسن مهرابی  با حضور مدیرکل دفتر شهری و امور شوراهای استانداری فارس ، فرماندار شهرستان مرودشت و کارکنان شهرداری برگزار و  طی حکمی از سوی استاندار محترم فارس ایشان به‌عنوان سرپرست شهرداری مرودشت منصوب گردید .

در این مراسم لقمانی مدیرکل دفتر امور شهری و شوراها استانداری فارس اظهار داشت: مردم از مسئولین توقع خدمتگزاری بی‌منت در راستای پاسداری از ارزش‌های انقلاب و ولایت رادارند.که انشالله با حضور مهندس مهرابی این خدمات‌رسانی دوچندان خواهد شد.

مهرابی سرپرست شهرداری مرودشت از حسن اعتماد استاندار محترم فارس قدردانی کرد و بیان داشت: مطمئناً آنچه منافع و مصالح شهر است با همکاری و همراهی کارکنان محترم شهرداری  قدم خواهم برداشت و برای توسعه همه‌جانبه این شهر از هیچ تلاشی مضایقه نخواهم کرد.

شایان‌ذکر است  مهرابی دارای فوق‌لیسانس مدیریت اجرایی و از کارمندان استانداری فارس می‌باشد که از سوابق  ایشان در چندین سال خدمت می‌توان به سمت‌هایی ازجمله  شهردار کوار، کارشناس دفتر امورشهری و شوراها استانداری فارس اشاره نمود.

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *