حامد فرغت شهردار نیریز شد

با حکم استاندار فارس حامد فرغت به عنوان شهردار نیریز منصوب شد.

به گزارش روابط عمومی سازمان همیاری شهرداری های استان فارس، متن حکم مهندس اسماعیل تبادار خطاب به حامد فرغت به شرح زیر است:

در اجرای مصوبه 3 ماده 80 اصلاحی قانون تشکیلات، وظایف و انتخابات شوراهای اسلامی کشور و انتخاب شهرداران و با توجه به پیشنهاد شماره 11مورخ 4/8/96 شورای اسلامی شهر نیریز به موجب این ابلاغ جنابعالی را به سمت شهردار نیریز منصوب می نمایم. امید است با استعانت از پروردگار منان و با معاضدت شورای اسلامی شهر در تحقق اهداف عالی نظام مقدس جمهوری اسلامی ایران بویژه منویات مقام معظم رهبری مبنی بر پایبندی به معماری اصیل اسلامی و ایرانی، رعایت زیبایی و استحکام بناها ، توسعه فضای سبز و اهتمام به سلامت محیط زیست، نگاه عدالت گستر و حسن سلوک با مردم کوشا بوده و با لحاظ نمودن سیاست های دولت تدبیر و امید و تعامل و همکاری با مسئولین محلی و استانی به منظور تقویت مدیریت شهری کارآمد و پایدار با رعایت کامل قوانین و مقررات مرتبط در راستای حل مشکلات عینی شهروندان موفق و موید باشید. بدیهی است در این خصوص بر لزوم هماهنگی و ارتباط منسجم و مداوم با اداره کل امور شهری و شوراهای استانداری به عنوان متولی امور شهرداری های استان مورد تاکید و انتظار است.

در پایان با تاسی از مولای متقیان علی(ع) جنابعالی را به شفقت با خلق و مجاهدت با نفس توصیه نموده و توفیق شما را در ایفای کامل مسئولیت محوله از خداوند متعال خواستارم.

شایان ذکر است حامد فرغت پیش از این در سمت های : کارمند و عضو قرارگاه سازندگی خاتم‌الانبیاء/ رئیس کارگاه معاونت مهندسی در پروژه‌های پارس جنوبی/ فعالیت در پالایشگاه  نفت ستاره خلیج فارس و پتروشیمی داراب/کارشناس واحد ساختمانی شهرداری نی‌ریز فعالیت نموده است.

 

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *