5/25/2019 10:30:38 AM

شنبه 4 خرداد 1398

استاندار فارس در بازدید از شورای شهر شیراز: آغاز پروژه‌های برجسته و مورد نیاز رمز ماندگاری تلاش‌های شورای شهر است
    
تعداد بازدید: 170
    
زبان : فارسی
         
دسته بندی : عمومی
    
تاریخ درج خبر : 1397/12/21

استاندار فارس گفت: برای ماندگار شدنِ تلاش های اعضا شورای شهر در اذهان شهروندان باید چند طرح برجسته و مورد نیاز شهر را آغاز کنید و به نتایج قابل قبولی برسانید‌.

به گزارش پایگاه اطلاع‌رسانی استانداری فارس، دکتر عنایت الله رحیمی در بازدید از شورای شهر شیراز با بیان اینکه اعضا این شورا نمایندگان مردم هستند و شنیدن نظرات و دیدگاه ها و راهکارهای مد نظر آنها می‌تواند برای حل مسایل و مشکلاتی که مربوط به مردم است راهگشا باشد ، بر لزوم ایجاد فرایند و چارچوبی برای دیدارها و نشست‌های اعضای شورای شهر با مدیریت ارشد استان تاکید کرد.
وی با بیان اینکه این نشست ها باید به سمت تصمیم‌گیری و عملیاتی کردن این تصمیمات پیش برود، خاطرنشان کرد: مباحث کلان و اصلی شهر شیراز بسیار حائز اهمیت است و مدیریت ارشد استان آمادگی دارد برای پیشبرد این اهداف کلان در کنار شورای شهر به رفع موانع بپردازد.
استاندار فارس به شرایط اقتصادی موجود در کشور و وضعیت کلانشهرها اشاره کرد و از اعضا شورای شهر شیراز خواست بسترهای لازم برای سرمایه‌گذاری در شیراز را بیش از پیش مهیا کنند. 
نماینده عالی دولت رفع مشکلات امروز مردم و  اجرای پروژه‌ها متاثر از میزان سرمایه گذاری دانست.

دکتر رحیمی با یادآوری اینکه شورای شهر شیراز برآمده از رای مردم هستند و انتظار است موکلین خود را بیش از پیش تکریم کنند، گفت: رضایتمندی مردم در گرو پاسخگویی به مطالبات به حق و قانونی آنها است که در چارچوب تعامل و هم افزایی محقق خواهد شد.

نماینده عالی دولت در استان فارس بیان کرد: برای ماندگار شدن تلاش های شما در اذهان شهروندان باید چند طرح برجسته و مورد نیاز شهر را آغاز کنید و  به نتایج قابل قبولی برسانید‌.

استاندار فارس حرکت به سمت شفاف‌سازی را امری ضروری دانست و افزود: جامعه امروز نیازمند گسترش عدالت و  ایجاد اعتماد بیشتر بین مردم و مسئولین است که ایجاد شفافیت لازمه دستیابی به این اهداف است.

نماینده عالی دولت با بیان اینکه ایستادگی بر اهداف و آرمان‌های انقلاب در برابر استکبار هزینه‌هایی در بر دارد، تاکید کرد: مقصر جلوه دادن دولت بی انصافی آشکار است.

وی ادامه داد: دولت به سهم خود تلاش‌های زیادی برای رفع مشکلات مردم کرده است.
دکتر رحیمی خاطرنشان کرد: یکی از راهکارهای اعتمادسازی و برون رفت از مشکلات، توجه به سرمایه‌های اجتماعی و بهره‌گیری از توانمندی آنها است.

انجام اقدامات لازم در ستاد تسهیلات نوروزی ،  رویدادهای ورزشی استانی، سرمایه‌گذاری در حوزه‌های فناوری، بهبود فضای کسب و کار، کاهش تخلفات اداری، مشکلات ناشی از مهاجرت از روستا به شهر، تعیین تکلیف سد تنگ‌سرخ، ساخت تالار بزرگ شهر شیراز و محور عرفان از جمله موارد دیگری بود که در نشست استاندار فارس و اعضا شورای شهر شیراز به بحث و تبادل نظر گذاشته شد.

 

 

از   0   رای
0

  نظرات
دیدگاه های ارسال شده توسط شما، پس از تایید مدیر سایت در وب سایت منتشر خواهد شد.
پیام هایی که حاوی تهمت یا افترا باشد منتشر نخواهد شد.
پیام هایی که به غیر از زبان فارسی یا غیر مرتبط با خبر باشد منتشر نخواهد شد.
طراحی سایت سئو مرکز طراحی وب زئوس