5/25/2019 10:30:30 AM

شنبه 4 خرداد 1398

رییس کمیسیون برنامه و بودجه شورای شهر: شفافیت و تعادل درآمد و هزینه مهمترین مزیت بودجه ۹۸ شهرداری شیراز است
    
تعداد بازدید: 167
    
زبان : فارسی
         
دسته بندی : عمومی
    
تاریخ درج خبر : 1397/12/21

رییس کمیسیون برنامه و بودجه شورای اسلامی شهر شیراز گفت: رعایت اصل شفافیت، تعادل در درامد و هزینه و نظارت پذیری مهمترین مزایای بودجه ۹۸ شهرداری شیراز است‌.

رییس کمیسیون برنامه و بودجه شورای اسلامی شهر شیراز گفت: رعایت اصل شفافیت، تعادل در درامد و هزینه و نظارت پذیری مهمترین مزایای بودجه ۹۸ شهرداری شیراز است‌.
به گزارش پایگاه اطلاع رسانی شهرداری شیراز، «سیدعبدالرزاق موسوی» در جلسه علنی شورای شهر شیراز با اشاره به مزایای بودجه ۹۸ شهرداری گفت:  رعایت شفافیت و اصل تحصیل یکی از مزایای مهم‌بودجه ۹۸ است.
وی ادامه داد: در تنظیم و بررسی بودجه حساسیت نشان داده شد که بخش درامد منفی نباشد و اصل تعادل درآمد و هزینه رعایت شود.
رییس کمیسیون برنامه و بودجه شورای اسلامی شهر شیراز با بیان اینکه به اصل سالیانه بودن بودجه ۹۸ توجه ویژه شده است، ادامه داد: ابزارهای نظارتی و پایش بیشتری نسبت به سالیان گذشته در این بودجه پیش بینی شده که دست شورای شهر را برای ارزیابی عملکرد شهرداری را باز نگه داشته است. 
موسوی همچنین به اشکالاتی در بودجه ۹۸ اشاره کرد و افزود: در سال ۹۷ در بخش درامد سازمانها  موفق عمل نشد اما در سال ۹۸ تلاش شد بخشی از این مسائل اصلاح شود.
رییس کمیسیون برنامه و بودجه شورای اسلامی شهر شیراز گفت: در بودجه ۹۸ تلاش می‌کنیم که سازمانهای تابعه شهرداری بتوانند درآمد پیش بینی شده را محقق کنند اما بخشی از اشکالات گذشته همچنان در این زمینه وجود دارد.
موسوی اضافه کرد: در بخش نوسازی هم می‌شد درامد بیشتری پیش بینی کرد اما این امر محقق نشده است.
 

 

 

 

از   0   رای
0

  نظرات
دیدگاه های ارسال شده توسط شما، پس از تایید مدیر سایت در وب سایت منتشر خواهد شد.
پیام هایی که حاوی تهمت یا افترا باشد منتشر نخواهد شد.
پیام هایی که به غیر از زبان فارسی یا غیر مرتبط با خبر باشد منتشر نخواهد شد.
طراحی سایت سئو مرکز طراحی وب زئوس