9/22/2019 12:35:42 PM

یکشنبه 31 شهریور 1398

با حكم شهردار كازرون، مهدی صادق‌زاده سرپرست سازمان مدیریت حمل و نقل شهرداری كازرون شد
    
تعداد بازدید: 519
    
زبان : فارسی
         
دسته بندی : عمومی
    
تاریخ درج خبر : 1398/2/29

به گزارش روابط عمومی شهرداری کازرون، شهردار کازرون در مراسم تودیع و معارفه ریاست سازمان حمل و نقل؛ با اشاره به اینکه پس از ادغام سه سازمان اتوبوس‌رانی، تاکسی‌رانی و پایانه چارت و اساسنامه سازمان مدیریت حمل و نقل با رویکرد تبدیل نگاه سنتی به مدرن تصویب و ابلاغ شد، گفت: مهندس پیران رئیس سابق سازمان نقشی غیرقابل انکار در تغییر این رویکرد، خارج کردن سازمان از روزمرگی و دادن شخصیتی متفاوت به آن داشته که قابل تقدیر است.

مهندس علی باقری با تاکید بر گستردگی و تنوع نقش سازمان مدیریت حمل و نقل، افزود: وجود وظایف مهمی از جمله فنی، حمل و نقلی، درآمدی و شهری باعث می‌شود که بتوان کارهای بزرگی در این سازمان انجام داد.

وی ادامه داد: در این زمینه مهندس پیران به جد تلاشهای گسترده‌ای انجام داد و انتظار می‌رود آقای صادق‌زاده نیز با انگیزه و تجربه مثبتی که در سازمان آتش‌نشانی داشته برای تحقق اهداف سازمان تلاش کند و علاوه بر ادامه مسیر فعلی در جهت توسعه کارها و بهبود روندهای قبلی، قدمهای رو به جلویی برداشته شود.

 

مهندس باقری با بیان اینکه انتظار دارم این سازمان یک سازمان فنی باشد، اضافه کرد: کلیه نیروهای سازمان باید با تلاشی مضاعف و به روز کردن مستمر اطلاعات و مطالعه خود تلاش کنند تا با خلق فکرهای نو و ایده‌های جدید معضلات و مشکلات موجود سطح شهر را مرتفع کنند.

* افزایش ۲۶ درصدی شهروندان کازرونی از ناوگان حمل و نقل عمومی

رئیس هیئت مدیره سازمان حمل و نقل شهرداری کازرون نیز ضمن تقدیر از تلاشهای رئیس پیشین سازمان گفت: با حضور و تلاش مهندس پیران ناوگان حمل و نقل شهر کازرون به صورت ملموسی منظم و ساماندهی شد.

مهندس نوذری در بخش دیگری از گفته‌های خود با اشاره به اینکه سرانه استفاده شهروندان از ناوگان حمل و نقل عمومی از دو درصد به ۲۸ درصد رسیده تاکید کرد: این میزان افزایش سرانه در حالی تحقق یافته که تولید و استفاده از خودروهای شخصی به طور قابل توجهی افزایش داشته و این نشان‌دهنده اعتماد عمومی به این سازمان است و موکدا اعتماد عمومی بزرگترین سرمایه یک سازمان محسوب می‌شود.

 

*برنامه‌ریزی ویژه در حوزه فرهنگ‌سازی

سرپرست جدید سازمان مدیریت حمل و نقل شهرداری کازرون نیز در این مراسم، با بیان اینکه با وظایف و شرایط و مسائل این سازمان غریبه نیست، گفت: با توجه به کارهای بسیار خوبی که مهندس پیران در این سازمان آغاز کرده‌اند، سعی می‌کنیم ادامه‌دهنده راه ایشان باشیم، همچنین تلاش خواهیم کرد با کمک پرسنل سازمان، مجموعه را پویاتر کنیم.

صادق زاده در ادامه با اشاره به اهمیت کار فرهنگی در حوزه وظایف این سازمان، افزود: تلاش می‌کنیم برنامه ویژه‌ای در زمینه فرهنگ شهروندی در بخش حمل و نقل طرح‌ریزی و اجرا کنیم.

در این جلسه از تلاشهای مهندس محسن پیران رئیس قبلی این سازمان تقدیر و حکم سرپرستی مهدی صادق‌زاده به او تقدیم شد.

راحله نامداری نایب رئیس شورای اسلامی شهر کازرون و نماینده شورا در سازمان مدیریت حمل و نقل نیز در این مراسم حضور داشت.

 

صادق‌زاده در حال حاضر سمت ریاست سازمان آتش‌نشانی و خدمات ایمنی شهرداری کازرون را داراست و با حفظ سمت، به سرپرستی سازمان مدیریت حمل و نقل شهرداری نیز منصوب شده است.

مهندس محسن پیران نیز از چندی قبل عهده‌دار مسئولیت حراست شهرداری کازرون شده است .

 

از   2   رای
3

  نظرات
دیدگاه های ارسال شده توسط شما، پس از تایید مدیر سایت در وب سایت منتشر خواهد شد.
پیام هایی که حاوی تهمت یا افترا باشد منتشر نخواهد شد.
پیام هایی که به غیر از زبان فارسی یا غیر مرتبط با خبر باشد منتشر نخواهد شد.
طراحی سایت سئو مرکز طراحی وب زئوس