11/24/2020 2:52:09 PM

سه شنبه 4 آذر 1399

حمایت قوه قضائیه از حقوق شهروندان صدرا
    
تعداد بازدید: 1210
    
زبان : فارسی
         
دسته بندی : عمومی
    
تاریخ درج خبر : 1398/4/13

به گزارش پایگاه خبری شهرداری صدرا:

مهندس عباس ملک زاده شهردار صدرا و حیدر آسیابی دادستان عمومی و انقلاب شیراز با هم دیدار و گفتگو کردند.

ملک زاده شهردار صدرا در این دیدار با اشاره به برخی مشکلات در صدرا گفت:

شهرداری صدرا میراث دار تخلفات فراوانی از گذشته است و در حال حاضر بسیاری از شهروندان درگیر مشکلات ساختمانی و اخذ پروانه هستند و بسیاری از پرونده ها به کمیسیون های مختلف ارسال شده تا رسیدگی قانونی شوند.

وی افزود: برخورد با متخلفان در حوزه های مختلف همچون باغ شهری ها، انبوه سازی های خارج از پروانه، اضافه بنا، سد معبر مشکلات تردد بین شهری و بسیاری دیگر از مشکلات نیازمند حمایت بیش از پیش قوه قضائیه می باشد که از دستگاه قضا تقاضا داریم در رفع مشکلات شهرداری صدرا ما را یاری دهند.

حیدر آسیابی دادستان  عمومی و انقلاب شهرستان شیراز هم با اشاره به اینکه در گذشته تخلفات فراوانی در صدرا رخ داده و البته با متخلفان برخورد قانونی هم شده است گفت:

 خوشبختانه مدیران فعلی صدرا بر اساس قانون عمل می کنند و اگر تخلفی در حال وقوع باشد ضمن هشدار برخورد سریع و صریح با آن خواهد شد.

دادستان شیراز خاطر نشان شد:قوه قضائیه در راستای اجرای قانون  از تمامی فعالیت های قانونی شهرداری همچون برخورد با ساخت و ساز های غیر مجاز، اجرای احکام، سد معبر، اجرای آرا کمیسیون ماده صد و تمامی آرا قانونی در راستای احقاق حقوق عامه شهروندان و منافع آنان و شهرداری حمایت خواهیم کرد.

حیدر آسیابی بیان کرد: به تمامی همکاران هم تاکید می کنیم که با صدور مجوز های قضایی مورد نیاز  پشتیبانی لازم صورت گیرد تا مشکلات شهروندان صدرا رفع گردد.

 

از   0   رای
0

  نظرات
دیدگاه های ارسال شده توسط شما، پس از تایید مدیر سایت در وب سایت منتشر خواهد شد.
پیام هایی که حاوی تهمت یا افترا باشد منتشر نخواهد شد.
پیام هایی که به غیر از زبان فارسی یا غیر مرتبط با خبر باشد منتشر نخواهد شد.
طراحی سایت سئو مرکز طراحی وب زئوس