5/9/2021 3:54:20 PM

یکشنبه 19 اردیبهشت 1400

آگهی مزایده عمومی" فروش یک قطعه زمین با کاربری کارگاهی وانبار "واقع در واقع در اکبر آباد شیراز متعلق به سازمان همیاری شهرداری های استان فارس
    
تعداد بازدید: 428
    
زبان : فارسی
         
دسته بندی : عمومی
    
تاریخ درج خبر : 1399/11/11

 

"آگهی مزایده عمومی"

سازمان همیاری شهرداریهای استان فارس در نظر دارد یک قطعه زمین با کاربری کارگاهی وانبار " واقع در شیراز ،اکبر آباد-ابتدای بلوار پارسیان به مساحت تقریبی 000/12متر مربع (قسمتی از انبار سازمان ) که شامل (یک قطعه زمین به مساحت تقریبی 12000مترمربع  ، یک عددسوله کوچک به مساحت 210 متر مربع ، یک اتاق نگهبانی به مساحت 60 متر مربع و یک اتاق به مساحت حدوداً 21/58 متر مربع ) ودارای انشعابات آب و برق، که سایر مشخصات وشرایط آن در اسناد مزایده درج گردیده است،با قیمت پایه  000/000/680/250 ریال (تعیین شده توسط کارشناس رسمی دادگستری ) را به فروش رساند . متقاضیان محترم می توانندنسبت به اخذ اوراق وفرم شرایط شرکت در مزایده ورؤیت محل در اوقات اداری به نشانی شیراز –خیابان زند-جنب اداره ثبت اسناد-دبیرخانه سازمان، مراجعه نمایند ویا جهت کسب اطلاعات بیشتر با شماره  تلفن 32335239-071 واحدبازرگانی سازمان تماس حاصل فرمایند.

1-سپرده شرکت در مزایده به میزان 5 درصد قیمت پایه اعلام شده به مبلغ  000/000/534/12ریال می باشد که متقاضیان می بایست مبلغ مذکوررا در قالب چک تضمینی بانکی بنام سازمان همیاری شهرداریهای استان فارس در (پاکت الف) و فرم شرکت در مزایده را (در پاکت ب)و هردو پاکت را در پاکت اصلی قرارداده و در موعد مقرر تحویل نمایند.

2-سپرده نفرات اول، دوم ،سوم در صورت اینکه بعنوان برنده اعلام شوند وظرف مدت مقرر( 7 روز ) ازتاریخ ابلاغ ، بارعایت شرایط مزایده حاضر به انعقاد قرارداد با سازمان نشوند به نفع سازمان همیاری شهرداریهای استان فارس ضبط می گردد.

3- هزینه درج آگهی ،کارشناسی رسمی دادگستری وهزینه های انتقال سندمالکیت وسرقفلی آن و سایر هزینه های مندرج در اسناد مزایده به عهده برنده مزایده می باشد.

4-دریافت اسناد مزایده از تاریخ 6/11/99 تا 15/11/99  (به مدت ده روز) میباشد . پیشنهادات می بایست حداکثر تا تا پایان وقت اداری روز چهارشنبه مورخ 15/11/99 با رعایت شرایط مزایده تحویل دبیرخانه سازمان گردد.

5-پیشنهادات ارائه شده روز پنج شنبه مورخ 16/11/99  ساعت 10 صبح در کمیسیون معاملات سازمان بازگشایی واتخاذ تصمیم خواهد شد وکمیسیون معاملات حداکثرظرف مدت 5 نظر خودرا اعلام خواهد نمود.

6- سازمان همیاری شهرداریهای استان فارس در قبول یا رد پیشنهادات تا زمان انعقاد قرارداد دارای اختیار کامل می باشد .ضمناً به پیشنهادات فاقد سپرده ،مخدوش، مشروط وتحویلی در خارج از موعد مقرر، ترتیب اثر داده نخواهد شد.

7-بهای پیشنهادی باید از حیث مبلغ، مشخص و معین وبدون ابهام بوده و در پاکت لاک ومهر شده تسلیم شود.

 

 

 

 

 

8- سایر اطلاعات وجزئیات در اسناد وشرایط مزایده  قید گردیده و شرکت در مزایده و تحویل پیشنهاد به سازمان،  به منزله قبول شروط مندرج در اسناد مزایده وآگاهی کامل از آن و نحوه پرداخت ومحل وقوع ملک وسایرشرایط آن خواهد بود و برنده مزایده حق هیچگونه اعتراضی را نخواهد داشت.  

9-متقاضیان می توانندجهت بازدید از محل وکسب اطلاعات بیشتر به مدیریت واحد بازرگانی سازمان مراجعه نمایند.

 

                                                                                          سازمان همیاری شهرداریهای استان فارس                                                                                                                                                         

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

از   0   رای
0

  نظرات
دیدگاه های ارسال شده توسط شما، پس از تایید مدیر سایت در وب سایت منتشر خواهد شد.
پیام هایی که حاوی تهمت یا افترا باشد منتشر نخواهد شد.
پیام هایی که به غیر از زبان فارسی یا غیر مرتبط با خبر باشد منتشر نخواهد شد.
طراحی سایت سئو مرکز طراحی وب زئوس