6/26/2019 7:15:13 AM

چهار شنبه 5 تیر 1398

در شرایط ویژه اقتصادی، نیاز به همکاری و هم افزایی بیشتری بین سازمان همیاری و شهرداری هاست
    
تعداد بازدید: 476
    
زبان : فارسی
         
دسته بندی : عمومی
    
تاریخ درج خبر : 1397/10/19

به گزارش روابط عمومی سازمان همیاری شهرداری های استان فارس به منظور مشارکت سازمان همیاری در ساخت بازار بزرگ لار، جلسه ای با حضور شهردار و اعضای شورای اسلامی شهر لار در دفتر مدیرعامل سازمان همیاری شهرداری ها برگزارشد. در ابتدای جلسه مهندس مشتاقی مدیرعامل سازمان همیاری شهرداری های استان فارس ضمن خیر مقدم و خوشامدگویی به شهردار و اعضای شورای اسلامی شهر لار ، بیان داشت: سازمان همیاری از زمان تاسیس تاکنون فراز و فرودهای زیادی را سپری کرده است و انصافا پروژه ها عظیمی در سطح استان و کشوربه سرانجام رسانده است. در حال حاضر با حفظ آرامش و کار و تلاش بیشتر، قصد داریم سازمان را در مسیر توسعه و پیشرفت مضاعف قرار دهیم.

مدیرعامل سازمان همیاری شهرداری های فارس در ادامه با تاکید بر اینکه ظرفیت های بسیار بالایی در شهرهای استان فارس وجود دارد، گفت: شهرداری ها نبض تپنده و موتور محرک حوزه مدیریت شهری  محسوب می شوند و باید از ظرفیت شهرداران در جهت رشد، توسعه و ارتقاء استان استفاده و بهره ی بیشتر برد.

وی افزود: در شرایط اقتصادی ویژه ای که کشور تجربه می کند به ویژه شرایطی که شهرداری ها با آن دست به گریبان هستند، می طلبد که همکاری و هم افزایی بیشتری بین سازمان همیاری و شهرداران برای استفاده از ظرفیت و تجربه های مشترک وجود داشته باشد. بنابراین سازمان با تمام توان در طراحی و اجرای پروژه های کلان شهرداری ها و همچنین مشاوره در حوزه های عمرانی، حقوقی، طرح های توسعه ای و بازرگانی اعلام آمادگی می کند.

در ادامه این نشست حاضرین در جلسه به تشریح طرح و بررسی نقشه های بازار بزرگ لار پرداختند.

 

 

از   0   رای
0

  نظرات
دیدگاه های ارسال شده توسط شما، پس از تایید مدیر سایت در وب سایت منتشر خواهد شد.
پیام هایی که حاوی تهمت یا افترا باشد منتشر نخواهد شد.
پیام هایی که به غیر از زبان فارسی یا غیر مرتبط با خبر باشد منتشر نخواهد شد.
طراحی سایت سئو مرکز طراحی وب زئوس