5/25/2019 10:30:26 AM

شنبه 4 خرداد 1398

نائب رئیس شورای شهرشیراز: هیچ پروژه ای در شهرداری شیراز متوقف نشد
    
تعداد بازدید: 286
    
زبان : فارسی
         
دسته بندی : عمومی
    
تاریخ درج خبر : 1397/11/16

نائب رئیس شورای اسلامی شهر شیراز در بازدید از نمایشگاه دستاورد های ۴۰ ساله انقلاب در فارس تاکید کرد: با مدیریت هزینه‌ها تمام پروژه های شهری در مدت زمان مشخصی عملیات اجرایی آن ها آغاز شد یا به پایان رسید و هیچ پروژه ای در شهرداری شیراز متوقف نشد.

نائب رئیس شورای اسلامی شهر شیراز در بازدید از نمایشگاه دستاورد های 40 ساله انقلاب در فارس تاکید کرد: با مدیریت هزینه‌ها تمام پروژه های شهری در مدت زمان مشخصی عملیات اجرایی آن ها آغاز شد یا به پایان رسید و هیچ پروژه ای در شهرداری شیراز متوقف نشد.
 به گزارش پایگاه اطلاع رسانی شهرداری شیراز به نقل از خبرگزاری ایرنا، ابراهیم صبوری خاطرنشان کرد: شورای اسلامی شهر و شهرداری شیراز توانست به موفقیت های مختلفی دست یابد؛ شورای شهر توانست 650 پروژه ناتمام شهری را مدیریت کند و برخی از این پروژه ها را نیز به بهره ‌برداری برساند.
نائب رئیس شورای اسلامی شهر شیراز بیان کرد: در کنار پروژه هایی که تاکنون افتتاح شده 300 میلیارد تومان پروژه در دهه فجر افتتاح خواهد شد ودر برنامه ‌ریزی جدید شهر شیراز 30 پروژه جدید در نظر گرفته شده و کلنگ این پروژه ها در سال 98 به زمین خواهد خورد.
نمایشگاه دستاورد های 40 ساله انقلاب در فارس 12 بهمن در پارک آزادی شیراز آغاز شد و تا 22 بهمن ادامه دارد.

 

از   0   رای
0

  نظرات
دیدگاه های ارسال شده توسط شما، پس از تایید مدیر سایت در وب سایت منتشر خواهد شد.
پیام هایی که حاوی تهمت یا افترا باشد منتشر نخواهد شد.
پیام هایی که به غیر از زبان فارسی یا غیر مرتبط با خبر باشد منتشر نخواهد شد.
طراحی سایت سئو مرکز طراحی وب زئوس