خیابان های شیراز میزبان ایستگاه های صلواتی افطاری ساده

شهرداری شیراز به مناسبت ماه مبارک رمضان، با برپایی ایستگاه های صلواتی افطاری ساده در معابر شهر از روزه داران و شهروندان پذیرایی می کند.

به گزارش روابط عمومی سازمان همیاری شهرداری های استان فارس به نقل از پایگاه اطلاع رسانی شهرداری شیراز، این ایستگاه ها در راستای توسعه و ترویج فرهنگ افطاری ساده در سطح مناطق یازده گانه شیراز برپاست که در آنها از شهروندان و روزه داران با خرما و عرقیجات پذیرایی می شود.
ایستگاه های صلواتی افطاری ساده در نقاط مختلف شهر شیراز همچون چهارراه ملاصدرا، ورودی باغ هنر و بلوار شهید چمران واقع در محدوده شهرداری منطقه یک، نبش چهارراه شاهزاده قاسم و روبروی ساختمان اداری شهرداری منطقه دو، رکن آباد، شهرک سعدی، باغ ملی و … به صورت چرخشی واقع در محدوده شهرداری منطقه سه، ورودی مساجد منطقه 9 و ساختمان اداری این منطقه، ورودی شیراز از سمت سپیدان (گویم) و ابتدای شهرک گلستان واقع در محدوده شهرداری منطقه 10 و جنب پل غدیر و پارک نماز در محدوده شهرداری منطقه یازده برپا می شود.
همچنین این ایستگاه ها در مقابل ساختمان مرکزی شهرداری شیراز در میدان شهدا و ساختمان اداری شهرداری مناطق چهار، پنج، 6، هفت و هشت همه روزه در طول ماه مبارک رمضان آماده پذیرایی از شهروندان است.
علاوه بر این امسال همچون سال های گذشته سازمان مدیریت پسماند شهرداری شیراز به مناسبت ماه مبارک رمضان اقدام به شستشو و نظافت مساجد و حسینه های سطح شهر کرده است.

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *