مرحله اول قیر رایگان شهرداری های زیر 50 هزار نفر جمعیت کشور توزیع شد.

معاون توسعه منابع و پشتیبانی سازمان شهرداری ها و دهیاری های کشور از واگذاری قیر رایگان به تمامی شهرداری های کمتر از50 هزار نفر جمعیت از سوی این سازمان در اجرای قانون بودجه سال 96 کل کشور خبر داد.

به گزارش روابط عمومی سازمان همیاری شهرداری های استان فارس به تقل از پایگاه اطلاع رسانی سازمان شهرداری ها و دهیاری های کشور، اسد معانی با بیان خبر فوق گفت: در اجرای بند (ه) تبصره (یک) قانون بودجه سال 1396 کل کشور، 136 میلیارد تومان قیر به شهرداری های شهرهای کمتر از 50 هزار نفر جمعیت به منظور کمک به توسعه و بهبود عبور و مرور شهری بصورت رایگان اختصاص می یابد.

وی افزود: مرحله نخست واگذاری قیر رایگان، طی روزهای اخیر با صدور حواله های قیر شهرداری های کمتر از 50 هزار نفر جمعیت تمامی استان های کشور، انجام شد.

معانی اضافه کرد: سازمان شهرداری ها و دهیاری های کشور با توجه به سردسیر بودن برخی مناطق کشور و اینکه فرصت لازم برای انجام عملیات عمرانی در اختیار شهرداری های کشور باشد، هماهنگی های لازم را برای اختصاص قیر به شهرداری ها در مردادماه به عمل آورد.

وی همچنین گفت: سهمیه قیر رایگان ذکرشده با هدف بهبود عبور و مرور در معابر، رفع نقاط حادثه خیز و لکه گیری در سطح شهرها از سوی دولت به شهرداری های زیر50 هزار نفر جمعیت تحویل می شود که امیدواریم اقدامات شهرداری ها در این خصوص موجبات رضایت شهروندان را فراهم نماید.

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *