معاون عمرانی استانداری فارس: توسعه روستایی تعطیل بردار نیست

معاون عمرانی استانداری فارس معتقد است هرچند در سال های گذشته با تداوم توسعه روستایی بسیاری از مناطق محروم استان فارس طعم برخورداری را چشیده اند با این حال توسعه روستایی تعطیل بردار نیست.

به گزارش روابط عمومی سازمان همیاری شهرداری های فارس عنایت الله رحیمی درنشست شورای معاونان بنیاد مسکن فارس درشیراز افزود: شاخص های توسعه روستایی و محرومیت زدایی در استان فارس چشمگیرو قابل اعتناست و به رغم اینکه حجم محرومیت ها در مناطق روستایی و دورافتاده همچنان بالاست اما نمی توان خدمات زیربنایی در زمینه آب و راه و مسکن و برق و زیرساخت های مخابراتی و سایر خدماتی را که ارگان ها و نهادهایی مانند بنیاد مسکن ارائه کرده اند انکار کرد.
وی اضافه کرد:مردم مناطق روستایی شریف ترین اقشار جامعه و شایسته دریافت بهترین خدمات هستند، فعالیت هایی که در حوزه محرومیت زدایی انجام می شود قطعا رضایت این مردم را به دنبال خواهد داشت و آنان قدردان خدمات خادمان ملت هستند.
رئیس هیئت مدیره سازمان همیاری شهرداری های استان فارس گفت : توسعه روستایی مقدمه توسعه منطقه ای و محلی است و با بهره گیری از مواهب توسعه و ایجاد اشتغال و کاهش مهاجرت ها می توان به ابعاد بیشتری از توسعه در زمینه ملی و منطقه ای نیز دست یافت.

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *