معاون هماهنگی امور عمرانی استانداری فارس از پروژه مسکن مهر بناسازان رمضان در شهر صدرا بازدید کرد

معاون هماهنگی امور عمرانی استانداری فارس و هیأت همراه از پروژه مسکن مهر بناسازان رمضان در شهر صدرا بازدید به عمل آوردند.

به گزارش روابط عمومی سازمان همیاری شهرداری های استان فارس، در پی آغاز مجدد عملیات اجرایی پروژه مسکن مهر بناسازان رمضان معاون هماهنگی امور عمرانی استانداری فارس با حضور در سایت این پروژه از روند اجرایی از نزدیک دیدن کرد.

عنایت اله رحیمی در این بازدید ضمن ابراز خرسندی از پیشرفت فیزیکی پروژه گفت: مدیران استان خود را در قبال مشکلات مردم مسئول می دانند و می کوشند تعهدات باقیمانده از گذشته علی الخصوص در قالب مسکن مهر را با روش های معقول و قانونمند به حداقل برسانند.

وی خاطرنشان کرد: طی این بازدید متوجه پیشرفت مناسب عملیات اجرایی پروژه شدیم بطوریکه انشالله روند تحویل بیش از ۴۵۰ واحد همزمان با دهه مبارک فجر و پس از انجام تعهدات دستگاههای خدمات رسان به متقاضیان آغاز می گردد. وی افزود: همچنین پیمانکار متعهد شده است مابقی واحدها که شامل ۱۰۲۴ واحد می باشد را نیز تا پانزدهم خرداد سال آینده تحویل نماید. رحیمی در این خصوص افزود: افتتاح هر چه سریعتر و با کبفیت تر این پروژه هزینه را کاهش داده و منافع عمومی را در بر دارد.

رئیس هیأت مدیره سازمان همیاری شهرداری های استان فارس از متولیان دستگاههای خدمات رسان خواست تا در چارچوب مقررات، نهایت تلاش خود را در انجام هرچه سریعتر و بهینه خدمات شامل آب و فاضلاب، برق و گاز در سایت و بلوک های آماده بهره برداری این پروژه بکار گیرند تا متقاضیان این پروژه نیز از نعمت مسکن بهره مند شوند.

 

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *