نصب بزرگترین سورتمه کوهستانی در پارک 580 هکتاری دراک

در صورت توافق سازمان همیاری شهرداری ها و شرکت اتریشی، بزرگترین سایت سورتمه کوهستانی کشور در پارک 580 هکتاری دراک شیراز نصب خواهد شد.

به گزارش روابط عمومی سازمان همیاری شهرداری های استان فارس حسین اربابی در حاشیه دیدار با مدیرعامل و نمایندگان شرکت اتریشی تولید کننده سورتمه های کوهستانی، که صبح امروز در شیراز برگزار شد بیان داشت : در طراحی و اجرای تجهیزات و تأسیسات پارکی و شهری ، تأکید ما بر فراهم کردن آرامش، شادی و تفریح بیشتر برای شهروندان و به ویژه کودکان است.از این رو به دنبال سیستم و دستگاه هایی هستیم که این هدف را فراهم نماید.

وی افزود: سرعت طراحی و اجرا و همچنین هزینه های آماده سازی بسیار برای ما حائز اهمیت است.به این لحاظ مذاکرات متعددی با شرکت های مختلف داخلی و خارجی انجام شد و در نهایت با شرکت Branauer اتریش جهت طراحی و اجرای سایت سورتمه کوهستان با دو مسیر پیشنهادی 2 و 4 کیلومتری به توافقات اولیه رسیده ایم.

مدیرعامل سازمان همیاری شهرداری های فارس در پایان ضمن ابراز امیدواری از گسترش دامنه همکاری با شرکت اتریشی، اظهار داشت : امید است این همکاری ها در زمینه ساخت و اجرای دستگاه هایی که آرامش توأم با نشاط را برای شهروندان ما فراهم می کند صورت پذیرد.

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *