به گزارش روابط عمومی شهرداری جهرم؛ رامین جعفرنژاد سرپرست جمعیت هلال احمر جهرم با حضور در شهرداری جهرم لوح تقدیر معاون هلال احمر استان فارس( دکتر علیرضا حکمت) را به مهندس سیاوش قزلی شهردار جهرم تقدیم کرد.

جعفرنژاد با قدردانی از همکاری شهرداری جهرم با جمعیت هلال احمر این شهرستان، گفت: ساخت سازه های آوار توسط این نهاد سبب شدعلاوه بر آموزش نیروهای شهرستان تعدادی از سایر نقاط استان نیز در دوره آموزشی شرکت کنند.

وی با بیان اینکه این سازه های ساخته شده از نمونه های بسیار خوب در جنوب کشور است، خاطر نشان کرد: امید است همکاری شهرداری و هلال احمر بیش از پیش شود.

شهردار جهرم در این جلسه با بیان اینکه جمعیت هلال احمر از جمله نهاد هایی است که در شرایط بحران و حوادث غیرمترقبه حضور فعال و تاثیر گذار دارد ، گفت: امیدواریم با تعامل بیشتر خدمات بیشتری به شهروندان ارائه نماییم .

مهندس قزلی با تشکر از حضور همه جانبه اعضای هلال احمر در عرصه های مختلف از جمله ستاد سیل و بحران و ستاد تسهیلات نوروزی، افزود: شهرداری جهرم آمادگی خود را جهت ارتقاء آگاهی شهروندان در زمینه امداد و نجات با ایجاد دوره های آموزشی با کمک هلال احمر این شهرستان اعلام می کند.

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *